Pamiętam w XX rocznicę…

Pamiętamy w XX rocznicę śmierci o naszym proboszczu ks. Leopoldzie Rychcie, pierwszym diecezjalnym kapelanie policji. Z tej okazji 10 maja o godz. 11.00 w naszym bojkowskim kościele będziemy modlili się m.in. za zmarłego ks. Leopolda oraz w int. policji. Ponadto włączymy w modlitwę naszych strażaków z OSP Gliwice – Bojków z okazji niedawno obchodzonego Międzynarodowego Dnia Strażaka. Mszy przewodniczyć będzie i słowo Boże wygłosi ks. Mariusz Setlak, kapelan strażaków powiatu gliwickiego i jałmużnik biskupa gliwickiego.