CZEKAJĄ NA POŚWIĘCENIE – „NOWE” DZWONY I NIE TYLKO

W niedzielę (14.06.) o godz. 16.00 bp Sławomir Oder odprawi Mszę św. dziękczynną w int. fundatorów naszych dzwonów i witraża. W czasie Mszy odbędzie się poświęcenie dzwonów. Prezentem na czas jubileuszu 115 rocz. poświęcenia naszego kościoła są odmalowane drzwi wejściowe naszego kościoła (fund. Piotr Kiedos), odnowione figury aniołów ustawione przy tabernakulum, witraż – pamiątka Roku Świętego 2025 (fund. rodziny Reszka i Kuś), nowe dzwony (fund: Iwona Dec, ks. prał. Marcin Stokłosa, Jadwiga i Zygmunt Kulczyńscy, Irena i Franciszek Dzwonkowscy) oraz defibrylator zew. AED (fund. ISOVER).